Pragniemmy poinformować, że na Walnym Zebraniu Członków Towarzystwa, które odbyło się 10 września przyjęte zostało absolutorium dla ustępującego Zarządu Głównego XX kadencji i wybrany został Zarząd Towarzystwa XXI kadencji.

Po pełnieniu funkcji przez dwie kadencje, zgodnie ze statutem ustąpił poprzedni Prezes Towarzystwa, prof. dr hab. Andrzej Dżugaj. Dziękujemy Andrzeju za te 6 lat ciężkiej pracy i za to czego w tym czasie dokonałeś.

Nowym Prezesem Towarzystwa został prof. dr hab. Andrzej Legocki

zdjęcie

Na Wiceprezesa Towarzystwa zebrani wybrali na drugą kadencję prof. dr hab. Adam Szewczyk

Wybrano też nowy Zarząd Główny w składzie:

Paweł Pomorski - Sekretarz
Elżbieta Rębas - Skarbnik
Joanna Moraczewska - Członek Prezydium
Piotr Laidler - Członek Prezydium
Artur Jarmołowski - Członek Prezydium
Ewa Birkner - Członek Zarządu
Barbara Dołęgowska - Członek Zarządu
Jolanta Jura - Członek Zarządu
Dariusz Rakus - Członek Zarządu
Andrzej Składanowski - Członek Zarządu
Krzysztof Sobolewski - Członek Zarządu
Teresa Wesołowska - Członek Zarządu
Urszula Wojda - Członek Zarządu
Ludmiła Żylińska - Członek Zarządu

Spotkania Młodych w O/Poznańskim - BIOSFERA

Szanowni Państwo, W imieniu organizatorów wydarzenia, Studenckiego Koła "Biosfera" przy Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu uprzejmie informuję o zbliżającej się 10. edycji wykładów otwartych z cyklu Spotkania Młodych z Nauką w Poznaniu. Tegoroczne spotkania odbędą się 27 kwietnia b.r., w sobotę, w Sali...

Prof. dr hab. med. Włodzimierz Ostrowski nie żyje!

Wczoraj, w niedzielę 24 lutego 2019 r. w Krakowie odszedł na zawsze śp. Profesor Włodzimierz OSTROWSKI, lekarz, biochemik, mentor, wychowawca wielu pokoleń młodzieży, do roku 1996 kierownik zakladu, obecnie Katerdy Biochemii Lekarskiej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.