Drogie Koleżanki i Koledzy

Serdecznie zapraszamy na jednodniowe sympozjum, poświęcone chorobom McArdle'a i Pompego. Sympozjum odbędzie się 13 maja na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym z udziałem czołowych, europejskich specjalistów od tych chorób.

Zachęcamy do odwiedzenia strony sympozjum: http://euromac.ptbioch.edu.pl

Program sympozjum do pobrania w formie plakatu

Wydarzenie w Oddziale Poznańskim

W ramach programu "Nowe Horyzonty Przyrodnicze" 25 kwietnia na Wydziale Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, odbył się wykład kolejnego prelegenta Pana Prof. Jerzego Żołądzia. Zgodnie z przyjętym zwyczajem zamieszczamy notatkę oraz zdjęcia z wykładu.

Zmiana siedziby Biura Zarządu Głównego PTBioch.

Szanowni Państwo, zawiadamiamy, że od dnia 1 czerwca 2019, Biuro Zarządu Głównego PTBioch. mieści się w lokalu nr 6, I piętro w dawnej części hotelowej Instytutu Biologii Doświadczalnej (południowa strona budynku zwierzętarni). Adres korespondencyjny pozostaje bez zmian.