Drogie Koleżanki i Koledzy

Serdecznie zapraszamy na jednodniowe sympozjum, poświęcone chorobom McArdle'a i Pompego. Sympozjum odbędzie się 13 maja na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym z udziałem czołowych, europejskich specjalistów od tych chorób.

Zachęcamy do odwiedzenia strony sympozjum: http://euromac.ptbioch.edu.pl

Program sympozjum do pobrania w formie plakatu

Oddział Warszawski z żalem zawiadamia o śmierci Profesor Barbary Tudek

Nieobecna Pani Profesor Barbara Tudek! W Warszawie, 1 marca b.r. zmarła po długiej chorobie Pani prof. dr hab. Barbara Tudek, naukowiec Uniwersytetu Warszawskiego i Instytutu Biochemii i Biofizyki PAN. Wspomnienie przejęłam ze strony Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego. Poznałam Panią...

Prof. dr hab. med. Włodzimierz Ostrowski nie żyje!

Wczoraj, w niedzielę 24 lutego 2019 r. w Krakowie odszedł na zawsze śp. Profesor Włodzimierz OSTROWSKI, lekarz, biochemik, mentor, wychowawca wielu pokoleń młodzieży, do roku 1996 kierownik zakladu, obecnie Katerdy Biochemii Lekarskiej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.