Grupa Ukraińskich Akademików rozpoczęła kampanię zbierania podpisów pod apelem o powstrzymanie rosyjskiej agresji przeciw Ukrainie. Apel jest skierowany również do uczonych rosyjskich, pięknymi słowami: "Your freedom tomorrow starts with our freedom today". Wśród inicjatorów akcji są członkowie Ukraińskiego Towarzystwa Biochemicznego: prof., członek NANU Hanna Elskaya i prof. członek NANU Andriy Sybirny.

Aby poprzeć apel, proszę wejść na link poniżej

Podpisz się pod apelem

Wydarzenie w Oddziale Poznańskim

W ramach programu "Nowe Horyzonty Przyrodnicze" 25 kwietnia na Wydziale Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, odbył się wykład kolejnego prelegenta Pana Prof. Jerzego Żołądzia. Zgodnie z przyjętym zwyczajem zamieszczamy notatkę oraz zdjęcia z wykładu.

Zmiana siedziby Biura Zarządu Głównego PTBioch.

Szanowni Państwo, zawiadamiamy, że od dnia 1 czerwca 2019, Biuro Zarządu Głównego PTBioch. mieści się w lokalu nr 6, I piętro w dawnej części hotelowej Instytutu Biologii Doświadczalnej (południowa strona budynku zwierzętarni). Adres korespondencyjny pozostaje bez zmian.