Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Europejskiej Konferencji Mięśniowej w dniach 21 do 25 września 2015 w Warszawie.
Głównym polskim współorganizatorem Konferencji jest Polskie Towarzystwo Biochemiczne.
Zachęcamy do pobierania i rozpowszechniania poniższego plakatu Konferencji. Zapraszamy również na stronę www.emc2015.org.pl

EMC 2015 Poster

Oddział Warszawski z żalem zawiadamia o śmierci Profesor Barbary Tudek

Nieobecna Pani Profesor Barbara Tudek! W Warszawie, 1 marca b.r. zmarła po długiej chorobie Pani prof. dr hab. Barbara Tudek, naukowiec Uniwersytetu Warszawskiego i Instytutu Biochemii i Biofizyki PAN. Wspomnienie przejęłam ze strony Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego. Poznałam Panią...

Prof. dr hab. med. Włodzimierz Ostrowski nie żyje!

Wczoraj, w niedzielę 24 lutego 2019 r. w Krakowie odszedł na zawsze śp. Profesor Włodzimierz OSTROWSKI, lekarz, biochemik, mentor, wychowawca wielu pokoleń młodzieży, do roku 1996 kierownik zakladu, obecnie Katerdy Biochemii Lekarskiej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.