Tegoroczny Finał XIV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biochemicznej dla studentów Wydziałów Lekarskich Uczelni Medycznych „SUPERHELISA 2017” organizowany jest przez ŚLĄSKI UNIWESYTET MEDYCZNY Katedra i Zakład Biochemii w KATOWICACH.

PRZYGOTOWANIA do KONKURSU rozpoczną się w marcu 2017.

Zgłoszenia do Konkursu proszę posyłać mailowo do sekretariatu KBL na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 6 maja 2017 roku.

Eliminacje do Konkursu będą przeprowadzone do 15 maja (dokładne terminy zostaną ustalone w uzgodnieniu z zainteresowanymi).

Szczegółowe informacje o Konkursie są dostępne do pobrania tutaj.

Z ewentualnymi pytaniami proszę zgłaszać się do dr Joanny Dulińskiej-Litewki

parnas 2017

2017AdvCourse

"O nauce w Polsce – zamyślenie"