12th Bialystok International Medical Congress

Studenckie Towarzystwo Naukowe Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku p raz dwunasty organizuje  w Centrum Dydaktyczno-Naukowym Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w dniach 20-22 kwietnia 2017 r. międzynarodową konferencję dla studentów i doktorantów „12th Bialystok International Medical Congress for Young Scientists” . Jest to doroczne spotkanie setek studentów i doktorantów z całej Polski i z zagranicy. Młodzi fascynacji nauki mają możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć badawczych, jest to też okazja doskonalenia umiejętności prezentacji i . Konferencja BIMC jest jedną z największych konferencji studenckich w Polsce; w ub. roku w wydarzeniu naukowym wzięło udział ponad 300 uczestników. Jest to idealna okazja dla młodych naukowców do przedstawienia wyników swoich badań oraz doskonalenia umiejętności prezentacji. Najlepsze prace są honorowane atrakcyjnymi nagrodami podczas Uroczystej Gali.

W programie konferencji oprócz licznych sesji tematycznych, zawarte są wykłady eksperckie, a także warsztaty, podczas których uczestnicy mają możliwość rozwoju umiejętności praktycznych. Konferencja stwarza też warunki na zawarcie nowych znajomości ze studentami zarówno polskich, jak i zagranicznych uczelni.

Więcej informacji: bimc.umb.edu.pl

XXII GLIWICE SCIENTIFIC MEETINGS

XXII Gliwickie Spotkania Naukowe już niedługo, w dniach 16 - 17 listopada 2018 r. Cykliczne wydarzenie naukowe umieszczane od lat w dorocznym, nie tylko polskim kalendarzu konferencyjnych spotkań ma szczegółowy program i znamienitych wykładowców; link poniżej!...