Dyrektor Centrum Onkologii — Instytutu, Oddział w Gliwicach i zarazem Prezes Polskiego Towarzystwa Radioterapii Onkologicznej, prof. dr hab. n. med. Krzysztof Składowski zaprasza do udziału w konferencji z okazji 70-lecia Centrum Onkologii — Instytutu w Gliwicach, która odbędzie się w dniach 26–28 października 2017 roku. Ta wyjątkowa Konferencja odbywać się będzie pod zawołaniem „Postępy onkologii gliwickiej w świetle osiągnięć międzynarodowych”.

Niemal jednoczasowo, Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej w Katowicach zaprasza do udziału w VI Konferencji Katowickiego Oddziału PTDL, p.n. Postępy medycyny laboratoryjnej – diagnostyka laboratoryjna w onkologii”. Konferencję zaplanowano na dni 26–27 października 2017 roku w Gliwicach.

Miejscem obrad obu wydarzeń będzie Centrum Edukacji i Biznesu "Nowe Gliwice" - GAPR sp. z o.o.
Bojkowska 37, 44-100 Gliwice
Wszyscy uczestnicy konferencji otrzymają Punkty edukacyjne oraz Certyfikaty uczestnictwa,

Szczegóły programowe, pobytowe, możliwość zarejestrowania się, przekazania streszczenia pracy znajdują się pod adresem: http://www.ptro.viamedica.pl

Oddział Warszawski z żalem zawiadamia o śmierci Profesor Barbary Tudek

Nieobecna Pani Profesor Barbara Tudek! W Warszawie, 1 marca b.r. zmarła po długiej chorobie Pani prof. dr hab. Barbara Tudek, naukowiec Uniwersytetu Warszawskiego i Instytutu Biochemii i Biofizyki PAN. Wspomnienie przejęłam ze strony Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego. Poznałam Panią...

Prof. dr hab. med. Włodzimierz Ostrowski nie żyje!

Wczoraj, w niedzielę 24 lutego 2019 r. w Krakowie odszedł na zawsze śp. Profesor Włodzimierz OSTROWSKI, lekarz, biochemik, mentor, wychowawca wielu pokoleń młodzieży, do roku 1996 kierownik zakladu, obecnie Katerdy Biochemii Lekarskiej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.