W dniach 21-22 września odbędzie się międzynarodowa konferencja pt. „Magnetic nanoparticles in hyperthermia and related applications”. Organizatorami konferencji są: europejska organizacja COST, międzynarodowa akcja COST Radiomag TD1402 oraz Instytut Chemii Uniwersytetu w Białymstoku, jako partner tej akcji. Prezentacja referatów w formie ustnej oraz posterowej odbywać się będzie w budynku Instytutu Chemii w kampusie uniwersyteckim przy ulicy Ciołkowskiego 1K.

Problematyka konferencyjna zawiera się w punktach:

• Synteza nanocząstek magnetycznych
  • Charakterystyka nanocząstek magnetycznych
  • Zastosowanie nanocząstek w hipertermii magnetycznej
  • Inne zastosowania nanocząstek magnetycznych

Formularze zgłoszenia dla uczestników jak I słuchaczy, program konferencji, informacje pod linkiem:

FEBS 2017 BANNER

baner ifpan ppa

eb 2017

NaBioMat

2017AdvCourse

"O nauce w Polsce – zamyślenie"