XVII konferencja naukowo-szkoleniowa z cyklu „Postępy w diagnostyce chorób autoimmunologicznych pod hasłem „Udar mózgu. Doustne antykoagulanty. Przeciwciała antyfosfolipidowe” odbędzie się w sobotę, 18 listopada 2017 r., w godz. 10:00-15:00 w gmachu Rektoratu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. Rybacka 1 w Szczecinie.

Organizatorami są Klinika Reumatologii, Chorób Wewnętrznych I Geriatrii, Samodzielna Pracownia Diagnostyki Reumatologicznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

Szczegóły organizacyjne, możliwość rejestracji pod adresem: https://www.pum.edu.pl/aktualnosci/postepy-w-diagnostyce-chorob-autoimmunologicznychudar-mozgu.-doustne-antykoagulanty.-przeciwciala-antyfosfolipidowe

Oddział Warszawski z żalem zawiadamia o śmierci Profesor Barbary Tudek

Nieobecna Pani Profesor Barbara Tudek! W Warszawie, 1 marca b.r. zmarła po długiej chorobie Pani prof. dr hab. Barbara Tudek, naukowiec Uniwersytetu Warszawskiego i Instytutu Biochemii i Biofizyki PAN. Wspomnienie przejęłam ze strony Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego. Poznałam Panią...

Prof. dr hab. med. Włodzimierz Ostrowski nie żyje!

Wczoraj, w niedzielę 24 lutego 2019 r. w Krakowie odszedł na zawsze śp. Profesor Włodzimierz OSTROWSKI, lekarz, biochemik, mentor, wychowawca wielu pokoleń młodzieży, do roku 1996 kierownik zakladu, obecnie Katerdy Biochemii Lekarskiej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.