Organizatorzy zapraszają lekarzy i studentów zainteresowanych onkologią (onkologia kliniczna, chirurgia onkologiczna, radioterapia, ginekologia onkologiczn, patomorfologi) na III Ogólnopolską Studencką Konferencję Szkoleniową Innowacje w Onkologii, która odbędzie się 14 kwietnia 2018 r. w auli Rektoratu PUM w Szczecinie przy ul. Rybackiej 1.
Wykład inauguracyjny wygłosi Katarzyna Głowala – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia.

Program Konferencji Szkoleniowej „Innowacje w Onkologii”

Więcej informacji:

Oddział Warszawski z żalem zawiadamia o śmierci Profesor Barbary Tudek

Nieobecna Pani Profesor Barbara Tudek! W Warszawie, 1 marca b.r. zmarła po długiej chorobie Pani prof. dr hab. Barbara Tudek, naukowiec Uniwersytetu Warszawskiego i Instytutu Biochemii i Biofizyki PAN. Wspomnienie przejęłam ze strony Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego. Poznałam Panią...

Prof. dr hab. med. Włodzimierz Ostrowski nie żyje!

Wczoraj, w niedzielę 24 lutego 2019 r. w Krakowie odszedł na zawsze śp. Profesor Włodzimierz OSTROWSKI, lekarz, biochemik, mentor, wychowawca wielu pokoleń młodzieży, do roku 1996 kierownik zakladu, obecnie Katerdy Biochemii Lekarskiej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.