Organizatorzy zapraszają lekarzy i studentów zainteresowanych onkologią (onkologia kliniczna, chirurgia onkologiczna, radioterapia, ginekologia onkologiczn, patomorfologi) na III Ogólnopolską Studencką Konferencję Szkoleniową Innowacje w Onkologii, która odbędzie się 14 kwietnia 2018 r. w auli Rektoratu PUM w Szczecinie przy ul. Rybackiej 1.
Wykład inauguracyjny wygłosi Katarzyna Głowala – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia.

Program Konferencji Szkoleniowej „Innowacje w Onkologii”

Więcej informacji:

ODSZEDŁ PROFESOR STANISŁAW R. SZALA

W dniu 9 listopada 2018 r. zmarł w Gliwcach prof. dr hab. Stanisław Ryszard Szala, naukowiec związany przez całe swoje twórcze życie z Instytutem Onkologii w Gliwicach.  Swego Ucznia, i Wspólpracownika wspomina Profesor - Senior Mieczyslaw Chorąży. Pochylamy głowę w zadumie!   PROFESSOR STANISŁAW RYSZARD...

Konferencja z okazji 250 rocznicy urodzin Jędrzeja Śniadeckiego, Grodno

W dniach od 7 do 10 listopada delegacja Polskiego Towarzystwa Biochemicznego wzięła udział w trójstronnej konferencji naukowej poświęconej 250 rocznicy urodzin Jędrzeja Śniadeckiego, która odbyła się w Grodnie na Białorusi.