Oddział Wrocławski PTBioch wraz z Uniwersytetem Wrocławskim i Politechniką Wrocławską zapraszają na sympozjum zatytułowane „Nowe perspektywy w badaniach biochemicznych”, które odbędzie się 15 czerwca 2026 o godzinie 14.00 w sali rektorskiej budynku H-14 Politechniki Wrocławskiej.





