Regulamin członka honorowego
Polskiego Towarzystwa Biochemicznego
uchwalony dnia 19 kwietnia 2024 roku na posiedzeniu Zarządu Głównego
Na podstawie zasadach ujętych w statucie Polskiego Towarzystwa Biochemicznego (PTBioch) ustala się, co następuje:
Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że powstał nowy Oddział Polskiego Towarzystwa Biochemicznego w Rzeszowie. Zachęcamy wszystkie zainteresowane osoby z regionu rzeszowskiego do przystąpienia do naszego Towarzystwa za pośrednicztwem tego Oddziału. Szczegółowe dane w zakładce: Towarzystwo/Struktura/Oddziały
Członkiem Nadzwyczajnym Towarzystwa może być każdy kto pracuje lub interesuje się szeroko pojętą biochemią i naukami pokrewnymi. Członek nadzwyczajny wspiera cele statutowe Towarzystwa opłacając składki członkowskie. Członek nadzwyczajny otrzymuje dostęp do Postępów Biochemii i może korzystać ze zniżek członkowskich na konferencjach, zarówno udzielanych przes Towarzystwo jak i organizacje, których Towarzystwo jest członkiem. Członek nadzwyczajny nie ma biernego i czynnego prawa głosu przy wyborach władz Towarzystwa.
Aby zapisać się do Polskiego Towarzystwa Biochemicznego, prosimy o wypełnienie poniższej deklaracji dla Członka Zwyczajnego.
Poniższą deklarację należy pobrać i wypełnić, a następnie wydrukować i podpisać. W kolejnym kroku należy wysłać skan deklaracji na adres mailowy Biura PTBioch: biuro@ptbioch.edu.pl Oryginał deklaracji należy zachować.
Członkiem Zwyczajnym Towarzystwa jest aktywny naukowo reprezentant biochemii lub jednej z nauk pokrewnych, posiadający istotny dorobek w swojej dziedzinie. Przez dorobek rozumie się publikacje w czasopismach o zasięgu międzynarodowym.
Aby zapisać się do Polskiego Towarzystwa Biochemicznego, prosimy o wypełnienie poniższej deklaracji dla Członka Zwyczajnego.
Poniższą deklarację należy pobrać i wypełnić, a następnie wydrukować i podpisać. W przypadku Członków zwyczajnych niezbędne są również podpisy dwóch członków wprowadzających, którzy są aktywnymi członkami PTBioch (mają opłacone bieżące składki członkowskie).
W kolejnym kroku należy wysłać skan deklaracji na adres mailowy Biura PTBioch: biuro@ptbioch.edu.pl Oryginał deklaracji należy zachować.
Komunikat 3, Webinarium PTBioch, Gdańsk 2025 Pod auspicjami Polskiego Towarzystwa Biochemicznego organizujemy w październiku tego roku jednodniowe webinarium jako małą pre-konferencję przed przyszłorocznym BIO 2025 w Poznaniu. Wydarzenie zatytułowane: Atrakcyjna Twarz Farmakologii
Nagroda im. W. Drabikowskiego za rok 2023
Dr Justyna Kocik-Król laureatką nagrody Polskiego Towarzystwa Biochemicznego i firmy Merck za najlepszą pracę doktorską z biochemii im. Witolda Drabikowskiego