Osoby pragnące wstąpić do Polskiego Towarzystwa Biochemicznego informujemy, że  zgodnie ze Statutem Towarzystwa przyjęcia w poczet członków odbywają się wyłącznie na posiedzeniach Zarządu Głównego lub jego Prezydium, które to ciała rozpatrują indywidualnie każdy wniosek.

Zebrania Zarządu Głównego lub Prezydium odbywają się z reguły co 2 miesiące. Dlatego też apelujemy do osób pragnących skorzystać z wymiernych dobrodziejstw członkostwa w naszym Towarzystwie, takich jak:
- możliwość ubiegania się o stypendia krótko- lub długoterminowe FEBS
- możliwość ubiegania się o stypendia na udział w kursach i warsztatch FEBS
- ulgowa opłata za uczestnictwo w dorocznych zjazdach naszego Towarzystwa
- bezpłatna prenumerata "Postępów Biochemii'
- ulgowa opłata za opublikowanie artykułu w "Acta Biochimica Polonica",
aby nie odkładały załatwienia formalności członkowskich do ostatniej chwili.
     Przypominamy również, że deklaracja członkowska winna być poparta podpisami dwóch członków wprowadzających, a członkostwo staje się efektywne dopiero po wpłaceniu pierwszej składki.
     Osoby ubiegające się o prawo do ulgowej składki (patrz: Regulamin członka zwyczajnego) powinny udokumentować swój status odpowiednim zaświadczeniem.
     Najbliższe zebranie Prezydium Zarządu Głównego, na którym będziemy przyjmować do Towarzystwa nowych członków jest zaplanowane na 25 stycznia 2010 roku.

Zapraszamy!!!

Zarząd Główny
Polskiego Towarzystwa Biochemicznego

Future Science Future Star Award