logo PTBIOCH

logo FEBS
Szanowni Państwo,
 

Łódzki Oddział Polskiego Towarzystwa Biochemicznego zaprasza na kolejną sesję wykładową zatytułowaną "Molekularne podłoże patofizjologii nowotworów i terapii przeciwnowotworowych cz.I ". Webinar on-line odbędzie się 11 kwietnia 2024 r., o godz. 12:00.

Wykłady wygłoszą:

1. Dr n.med. Marcin Talar

Zakład Biochemii, Katedra Biochemii i Chemii, Uniwersytet Medyczny w Łodzi " Analiza obrazu z wykorzystaniem konwolucyjnych sieci neuronowych" (godz. 12:05)

2. Dr hab. n. farm. Aleksandra Majchrzak -Celińska

Katedra i Zakład Biochemii Farmaceutycznej, Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu " Kanoniczny szlak Wnt jako źródło biomarkerów i cel terapeutyczny w leczeniu glejaka wielopostaciowego" (godz. 12:55)

3. Dr hab. n.med. Monika Witusik-Perkowska

Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Katedra Biochemii Medycznej, Zakład Biochemii Medycznej " Autofagia i senescencja, jako przyczynek zjawiska "tumor therapy escape" w leczeniu nowotworów”(godz. 13:45)

 
Link do rejestracji:
 
 
Serdecznie zapraszamy
Zarząd Łódzkiego Oddziału PTBioch

Webinar 11042024 program1

14 03 2024 2

 

 

 

 

 

Z ŻYCIA ODDZIAŁÓW

Wydarzenie w Oddziale Poznańskim

W imieniu organizatorów, Studenckiego Koła Naukowego BIOSFERA, zapraszamy 13 kwietnia do wzięcia udziału w XII edycji konferencji z cyklu Spotkania Młodych z Nauką w Poznaniu, slala im.Profesora Pawelczyka, Collegium Pharmaceuticum, ul. Rokietnicka 3 w Poznaniu. Wydarzenie objęte jest patronatem...

więcej więcej

Z ŻYCIA TOWARZYSTWA

NOWY PRZEWODNICZĄCY SEKCJI BIOTECHNOLOGII

NOWY PRZEWODNICZĄCY SEKCJI BIOTECHNOLOGII

Dr hab. Tomasz Kolanowski został wybrany nowym Przewodniczącym Sekcji Biotechnologii Polskiego Towarzystwa Biochemicznego. W ramach samodzielnej grupy badawczej ds. Zaawansowanych Modeli Tkankowych Instytutu Genetyki Człowieka PAN, zajmuje się tematami związanymi z inżynierią tkankową oraz...

więcej więcej