logo PTBIOCH

logo FEBS

Zmiana platformy wydawniczej Acta Biochimica Polonica

Od stycznia 2024 roku nastąpiła zmiana platformy wydawniczej Acta Biochimica Polonica na platformę firmy Frontiers Media SA, wydawcy recenzowanych, ogólnodostępnych czasopism naukowych. Pismo założone 66 lat temu, Acta Biochimica Polonica jest godnym zaufania czasopismem w dziedzinie biochemii!

Dlaczego warto publikować w Acta Biochimica Polonica (ABP)?

> Otwarty dostęp: Acta Biochimica Polonica zapewnia nieograniczony dostęp do swojej zawartości, gwarantując, że cenna wiedza naukowa jest dostępna dla wszystkich czytelników bez barier subskrypcyjnych.

> Szybki, sprawiedliwy i transparentny proces recenzji: Autorzy korzystają z procesu recenzji cechującego się efektywnością i transparentnością.

> Pismo jest Indeksowane w PubMed, Scopus i Web of Science: Włączenie Acta Biochimica Polonica do renomowanych baz danych takich jak PubMed, Scopus i Web of Science gwarantuje zwiększoną widoczność dla opublikowanych badań.

Więcej informacja na stronie www:

https://www.frontierspartnerships.org/journals/acta-biochimica-polonica

Zapraszamy do obserwowania profilu Twittera (X):

@ActaBiochPol

Zapraszamy do polubienia profilu FB:

https://www.facebook.com/ActaBiochimicaPolonica/

Z ŻYCIA ODDZIAŁÓW

Wydarzenie w Oddziale Poznańskim

W imieniu organizatorów, Studenckiego Koła Naukowego BIOSFERA, zapraszamy 13 kwietnia do wzięcia udziału w XII edycji konferencji z cyklu Spotkania Młodych z Nauką w Poznaniu, slala im.Profesora Pawelczyka, Collegium Pharmaceuticum, ul. Rokietnicka 3 w Poznaniu. Wydarzenie objęte jest patronatem...

więcej więcej

Z ŻYCIA TOWARZYSTWA

NOWY PRZEWODNICZĄCY SEKCJI BIOTECHNOLOGII

NOWY PRZEWODNICZĄCY SEKCJI BIOTECHNOLOGII

Dr hab. Tomasz Kolanowski został wybrany nowym Przewodniczącym Sekcji Biotechnologii Polskiego Towarzystwa Biochemicznego. W ramach samodzielnej grupy badawczej ds. Zaawansowanych Modeli Tkankowych Instytutu Genetyki Człowieka PAN, zajmuje się tematami związanymi z inżynierią tkankową oraz...

więcej więcej