Z prawdziwym żalem przyjmujemy smutną wiadomość i przekazujemy ją społeczności biochemików.
W Łodzi, dnia 21 marca b.r.zmarł  Prof. dr hab. n. med. Janusz Greger, wieloletni członek Polskiego Towarzystwa Biochemicznego, aktywny także w strukturach Zarządu Głównego w kadencjach wcześniejszych, były kierownik Katedry Biochemii Lekarskiej Akademii Medycznej w Łodzi, a także były prorektor Uczelni oraz prodziekan Wydziału Lekarskiego AM w Łodzi.

Zachowując Go w serdecznej pamięci pochylamy głowy!

Rodzinie Zmarłego Profesora, Współpracownikom, Przyjaciołom, Znajomym składamy głębokie słowa współczucia;
nasze środowisko straciło zasłużonego naukowca i wychowawcę młodzieży akademickiej.

Wydarzenie w O/Łódzkim - Zoom Webinar - "Molekularne podłoże patofizjologii nowotworów i terapii przeciwnowotworowych cz.I "

Łódzki Oddział Polskiego Towarzystwa Biochemicznego zaprasza na kolejną sesję wykładową zatytułowaną "Molekularne podłoże patofizjologii nowotworów i terapii przeciwnowotworowych cz.I ". Webinar on-line odbędzie się 11 kwietnia 2024 r., o godz. 12:00