logo PTBIOCH

logo FEBS

 

Szanowni Państwo,

w związku z pandemią COVID-19, dbając o bezpieczeństwo uczestników, organizatorów i gości, Komitet Organizacyjny, w porozumieniu z Zarządem Głównym Polskiego Towarzystwa Biochemicznego, postanowił przełożyć IV Kongres BIO na 7-10 września, 2021. Szczegółowe informacje będą regularnie publikowane na stronie internetowej Kongresu:  http://bio2020.ptbioch.edu.pl

Zapraszamy zatem na IV Kongres BIO2020From molecules to cellular networks”, który odbędzie się w Lublinie w dniach 7-10 września 2021 roku.

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie wraz z Instytutem Nauk Biologicznych pragnie kontynuować formułę BIO goszcząc na Kongresie naukowców zajmujących się biologią na wszystkich poziomach jej złożoności, nie zapominając również o profesjonalistach z dziedziny biotechnologii i medycyny. Patronować naszemu przedsięwzięciu będą Polskie Towarzystwo Biochemiczne, Polskie Towarzystwo Biologii Komórki, Polskie Towarzystwo Biofizyczne, Polskie Towarzystwo Mykologiczne. Liczymy, że mimo rocznego opóźnienia, Kongres BIO2021 organizowany w tej formule, już po raz czwarty będzie miejscem prezentacji wybitnych badań naukowych obejmujących szerokie spektrum nauk biologicznych. Mamy także nadzieję, że stanie się dla ludzi nauki miejscem spotkań oraz inspiracji.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego

Anna Jarosz-Wilkołazka

banner strona

febs 2019

2018AdvCourseZ ŻYCIA ODDZIAŁÓW

Zmarła prof. dr hab. Hanna Strzelecka-Gołaszewska

Zmarła prof. dr hab. Hanna Strzelecka-Gołaszewska

Z wielkim żalem i smutkiem informujemy, że 13 kwietnia odeszła nagle prof. Hanna Strzelecka-Gołaszewska, światowej sławy biochemik, osoba przez pół wieku współtworząca Instytut Nenckiego.

więcej więcej

Z ŻYCIA TOWARZYSTWA

Kanał Towarzystwa na YouTube

Kanał Towarzystwa na YouTube

Szanowni Państwo, drodzy przyjaciele, śpieszymy powiadomić, że w obecnej sytuacji, gdy jedyną bezpieczną metodą na wysłuchanie wykładu jest form webminaru, Polskie Towarzystwo Biochemiczne postanowiło utworzyć kanał na platformie YouTube by prezentować utrwalone wystąpienia zapraszanych przez...

więcej więcej