logo PTBIOCH

logo FEBS
 
Minisympozjum
 
 
Szanowni Państwo
 
28 lutego obchodzimy Dzień Chorób Rzadkich. W tym roku po raz piąty Instytut  Biochemii i Biofizyki PAN organizuje z tej okazji sympozjum naukowe. Dyrekcja Instytutu oraz Komitet Organizacyjny zaprasza do udziału w sympozjum w dniu 28 lutego o godzinie 12:00. Konferencja odbędzie się online.
Towarzyszyć jej będą warsztaty zaplanowane na 1 marca. Zapraszamy do zapoznania się z programem, widocznym na stronie rejestracji oraz na stronie wydarzenia. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po rejestracji.
Lekarzom i diagnostom laboratoryjnym za udział w Konferencji zostaną przyznane punkty edukacyjne.
 
Aby uwrażliwić nas na problemy osób cierpiących na choroby rzadkie,Prezydent Warszawy wyraził zgodę na  podświetlenie Pałacu Kultury i Nauki w Dniu Chorób Rzadkich (28 lutego) w charakterystycznych kolorach.
 
 
Komitet Organizacyjny
 
Szczegóły na stronie:
 
http://konferencjachorobyrzadkie.pl
 
 
---
 
Zapraszam do udziału w Konferencji
 
Pozdrawiam prof Joanna Kruszewska
 
przewodnicząca Warszawskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Biochemicznego
 
--
prof. dr hab. Joanna Kruszewska
Institute of Biochemistry and Biophysics
Polish Academy of Sciences
Pawińskiego 5a
02-106 Warsaw
tel.+48 22 5921207
 

Z ŻYCIA ODDZIAŁÓW

Wydarzenie w O/Krakowskim - Wykład wygłosi prof. Misato Ohtani

Krakowski Oddział Polskiego Towarzystwa Biochemicznego zaprasza na wykład  „Plants dominated the earth by producing water-conducting cells: the story of VNS transcription factors”.Wykład wygłosi prof. Misato Ohtani, Laboratory of Plant Functional Analyses, Department of Integrated Biosciences, Graduate...

więcej więcej

Z ŻYCIA TOWARZYSTWA

WERNISAŻ WYSTAWY ART & SCIENCE

WERNISAŻ WYSTAWY ART & SCIENCE

Zapraszamy na wernisaż wystawy Projektu 5th ART & SCIENCE „Sztuka Apoptozy”. Projekt jest współorganizowany przez Instytut Nenckiego PAN oraz Instytut Sztuk Pięknych Uniwersytetu Rzeszowskiego. Partnerem projektu jest Polskie Towarzystwo Biochemiczne. Wernisaż odbędzie się 4 grudnia 2023 roku...

więcej więcej