Oglądaj na YouTube

Bartłomiej Grygorcewicz studia inżynierskie i magisterskie ukończył na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie na kierunku biotechnologia. Od roku 2019 związany z Pomorskim Uniwersytetem Medycznym w Szczecinie, na którym w roku 2022 obronił pracę doktorską. Odbył staż naukowy na Warwick University w centrum biologii syntetycznej. Kierował grantem Preludium finansowanym przez Narodowe Centrum Nauki. Aktualnie kieruje projektem w ramach programu LIDER XII Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. W pracy naukowej zajmuje się biologią bakteriofagów litycznych oraz ich potencjałem aplikacyjnym w ramach koncepcji One Health.

Walne Zgromadzenia Członków w Oddziałach PTBioch.

W Oddziałach PTBioch odbyły się zebrania sprawozdawczo-wyborcze, podczas których członkowie Oddziałów wybrali nowe władze na kadencję: 2022 - 2025.

Posiedzenie Prezydium Zarządu Głównego

W dniu 8 grudnia 2023, odbyło się zebranie Prezudium Zarządu Głównego poprzez platformę Zoom.