Oglądaj na YouTube

Bartłomiej Grygorcewicz studia inżynierskie i magisterskie ukończył na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie na kierunku biotechnologia. Od roku 2019 związany z Pomorskim Uniwersytetem Medycznym w Szczecinie, na którym w roku 2022 obronił pracę doktorską. Odbył staż naukowy na Warwick University w centrum biologii syntetycznej. Kierował grantem Preludium finansowanym przez Narodowe Centrum Nauki. Aktualnie kieruje projektem w ramach programu LIDER XII Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. W pracy naukowej zajmuje się biologią bakteriofagów litycznych oraz ich potencjałem aplikacyjnym w ramach koncepcji One Health.

Wydarzenie w O/Toruńskim - Spotkanie naukowe: wykład dr Mateusza Kwiatkowskiego

Oddział Toruński PTBioch zaprasza na otwarte spotkanie naukowe, wykład dr Mateusza Kwiatkowskiego pt. "Cykliczne nukleotydy - nowy trend w badaniu szlaków transdukcji sygnału roślin". Spotkanie odbędzie się 22 lutego 2023, o godz. 10:00, w sali I Wydziału Nauk Biologicznych i Wterynaryjnych UMK w...

ZOOM Zebranie Prezydium ZG PTBioch

W dniu 20 stycznia 2023 roku odbyło się ZOOM zebranie Prezydium Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Biochemicznego. W zebraniu uczestniczyli Adam Szewczyk, Piotr Laidler, Elżbieta Rębas, Jolanta Jura, Wiesława Jarmuszkiewicz, Urszula Wojda, Paweł Pomorski oraz Ewa Jaworska. Omówiono