Omówiono m.in. strukturę programu naukowego zjazdu, udział innych towarzystw przyrodniczych, prezentację firm biotechnologicznych oraz zasady finasowania zjazdu. Już wkrótce opublikowana zostanie strona internetowa planowanego wydarzenia.

Na zdjęciu uczestnicy spotkania (od lewej): Robert Nowak (Uniwersytet Szczeciński), Teresa Wesołowska (ZG PTBioch), Adam Szewczyk (Prezes PTBioch), Barbara Dołęgowska (Pomorski Uniwersytet Medyczny, Przewodnicząca Oddziału Szczecińskiego PTBioch), Piotr Laidler (wice Prezes PTBioch) oraz Katarzyna Fischer (Pomorski Uniwersytet Medyczny).

Zmarł prof. dr hab. Tadeusz Krajewski (UŁ)

Z przykrością zawiadamiamy, że zmarł prof. dr hab. Tadeusz Krajewski, emerytowany profesor zwyczajny Uniwersytetu Łódzkiego związany z Uczelnią w latach 1954-2001, wieloletni członek Polskiego Towarzystwa Biochemicznego. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 17 lipca 2024 r. o godzinie 12:15...