W dniu 10 listopada 2022 odbyło się zebranie sprawozdawczo - wyborcze w Oddziale Poznańskim. Wybrano nowe władze Zarządu Oddziału Poznańskiego PTBioch, na kadencję 2022 – 2025 w składzie: prof. IChB PAN dr hab. Zbigniew Warkocki - Przewodniczący, prof. dr hab. Wiesława Jarmuszkiewicz - Wiceprzewodnicząca, prof. UAM dr hab. Michał Rurek - Sekretarz, Członkowie Zarządu- prof. IChB PAN dr hab. Anna Kurzyńska-Kokorniak, dr hab. Agnieszka Dzikiewicz-Krawczyk; Komisja Rewiazyjnaj- prof. UP dr hab. Małgorzata Pietrowska-Borek  (Przewodnicząca KR), prof. dr hab. Andrzej Guranowski, prof. ID PAN dr hab. Tomasz Pawłowski.

Poznan

Na zdjęciu stoją (od lewej do prawej strony): członek Komisji Rewizyjnej prof. ID PAN dr hab. Tomasz Pawłowski (Instytut Dendrologii PAN w Kórniku), wiceprzewodnicząca prof. dr hab. Wiesława Jarmuszkiewicz (Wydział Biologii UAM), przewodniczący Zarządu prof. IChB PAN dr hab. Zbigniew Warkocki (Instytut Chemii Bioorganicznej PAN w Poznaniu), przewodnicząca Komisji Rewizyjnej prof. UP dr hab. Małgorzata Pietrowska-Borek (Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu), sekretarz prof. UAM dr hab. Michał Rurek (Wydział Biologii UAM), członkini Zarządu prof. IChB PAN dr hab. Anna Kurzyńska-Kokorniak (Instytut Chemii Bioorganicznej PAN w Poznaniu) oraz członek Komisji Rewizyjnej prof. dr hab. Andrzej Guranowski (Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu). Zdjęcie wykonał dr Andonis Karachitos (Wydział Biologii UAM).

Wydarzenie w O/Toruńskim - Spotkanie naukowe: wykład dr Mateusza Kwiatkowskiego

Oddział Toruński PTBioch zaprasza na otwarte spotkanie naukowe, wykład dr Mateusza Kwiatkowskiego pt. "Cykliczne nukleotydy - nowy trend w badaniu szlaków transdukcji sygnału roślin". Spotkanie odbędzie się 22 lutego 2023, o godz. 10:00, w sali I Wydziału Nauk Biologicznych i Wterynaryjnych UMK w...

ZOOM Zebranie Prezydium ZG PTBioch

W dniu 20 stycznia 2023 roku odbyło się ZOOM zebranie Prezydium Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Biochemicznego. W zebraniu uczestniczyli Adam Szewczyk, Piotr Laidler, Elżbieta Rębas, Jolanta Jura, Wiesława Jarmuszkiewicz, Urszula Wojda, Paweł Pomorski oraz Ewa Jaworska. Omówiono