W kwietniu 2023 roku odbędzie się Sympozjum naukowo-artystyczne, które będzie inaugurowało piąty projekt Art & Science „Sztuka Apoptozy – Art of Apoptosis”.

Celem Sympozjum będzie  przedstawienie tematyki tegorocznego projektu.  Współorganizatorami konferencji są Instytut Sztuk Pięknych Uniwersytetu Rzeszowskiego, Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego, Polska Akademia Nauk oraz Fundacja Nenckiego Wspierania Nauk Biologicznych. Partnerem projektu jest Polskie Towarzystwo Biochemiczne. Sympozjum będzie odbywać się w formie webinaru on-line, na platformie ZOOM. Sympozjum jest adresowane do zaproszonych do projektu artystów, ale także pracowników, doktorantów i studentów uczelni artystycznych w Polsce. Sympozjum jest także otwarte szerokiej publiczności, zainteresowanej współczesną sztuką wizualną. Aby uczestniczyć w Sympozjum należy dokonać bezpłatnej rejestracji. Rejestracja rozpocznie się w drugiej połowie marca. Osoby zarejestrowane otrzymają ZOOM link pozwalający uczestniczyć w Sympozjum.

Informacji o Sympozjum udziela prof. Adam Szewczyk: a.szewczyk@nencki.edu.pl.

Okladka 5th ArtScience

Wydarzenie w O/Łódzkim - Zoom Webinar

Wydarzenie w O/Łódzkim - Zoom Webinar "Biochemia i biologia molekularna w najnowszych gałęziach biomedycyny"

Łódzki Oddział Polskiego Towarzystwa Biochemicznego zaprasza na sesję wykładową zatytułowaną "Biochemia i biologia molekularna w najnowszych gałęziach biomedycyny". Webinar on-line odbędzie się 28 lutego 2024 r., o godz. 13:15