logo PTBIOCH

logo FEBS

Serdecznie zapraszamy na uroczystość wręczenia Nagród, nadawanych przez Polskie Towarzystwo Biochemiczne. Podczas uroczystości prof. Przemysław Juszczyński, nagrodzony Nagrodą im JK Parnasa, za Najlepszą Pracę z Biochemii i Nauk Pokrewnych, Wykonaną w Polskim Laboratorium i opublikowaną w roku 2016, wygłosi wykład pod tytułem: "Rola FOXO1 w chłoniaku rozlanym z dużych komórek B: mechanizmy regulacji i racjonalne cele terapeutyczne".
Podczas uroczystości zostaną również wręczone nagrody: Nagroda im. W Drabikowskiego, za Najlepszą Pracę Doktorską z Biochemii i Nauk Pokrewnych obronioną w roku 2016, którą odbierze dr Radosław Kaczmarek oraz nagroda im. B. Skarżyńskiego, za Najlepszą Pracę Opublikowaną w Kwartalniku "Postępy Biochemii" w roku 2016, którą odbierze dr Robert Jarzyna.
Uroczystość odbędzie się o godzinie 13:30, 27 Października 2017 roku w Sali Centrum Neurobiologii na I piętrze w Instytucie Biologii Doświadczalnej PAN im. M. Nenckiego, przy ulicy Pasteura 3.

FEBS 2017 BANNER

baner ifpan ppa

eb 2017

NaBioMat

2017AdvCourseZ ŻYCIA ODDZIAŁÓW

"O nauce w Polsce – zamyślenie"

W siedzibie Fundacji na rzecz Nauki Polskiej w końcu stycznia b.r. odbyła się premiera książki wieloletniego prezesa FNP prof. Macieja W. Grabskiego pt. „O nauce w Polsce – zamyślenie”  z udziałem znakomitości polskiej nauki. Książka zawiera zbiór refleksji napisanych i wygłoszonych przez prof....

więcej więcej

Z ŻYCIA BIOCHEMII

(Bio)chemia w pincie Guinessa

(Bio)chemia w pincie Guinessa

Andy Brunning zgłębia gorycz i pienistość słynnego piwa..

więcej więcej

Z ŻYCIA TOWARZYSTWA

Wspomnienie z BIO 2014

Wspomnienie z BIO 2014

Przypomnijmy sobie jak było, zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Kongresu Bio 2014

więcej więcej