Dostępny jest już nowy numer newslettera FEBS, a w nim: Kursy na 2017 rok, nowiny z wydawnictw FEBS, nowe funkcjonalności strony www FEBS, dyskusja o odwołanym Kongresie i zapowiedź zjazdu w 2017, pożegnanie odchodzącego Sekretarza, prof. Israela Pechta.

FEBSNewsNovember2016

Wydarzenie w Oddziale Poznańskim

W ramach programu "Nowe Horyzonty Przyrodnicze" 25 kwietnia na Wydziale Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, odbył się wykład kolejnego prelegenta Pana Prof. Jerzego Żołądzia. Zgodnie z przyjętym zwyczajem zamieszczamy notatkę oraz zdjęcia z wykładu.

Zmiana siedziby Biura Zarządu Głównego PTBioch.

Szanowni Państwo, zawiadamiamy, że od dnia 1 czerwca 2019, Biuro Zarządu Głównego PTBioch. mieści się w lokalu nr 6, I piętro w dawnej części hotelowej Instytutu Biologii Doświadczalnej (południowa strona budynku zwierzętarni). Adres korespondencyjny pozostaje bez zmian.